Vo wellnesse Vily Magnólia je Vám k dispozícii fínska sauna, parná sauna a vírivka. Môžete tu príjemne relaxovať s rodinou, priateľmi alebo vo dvojici. Náš wellness Vám ponúka plné súkromie, pretože je určený pre uzavreté skupiny ľudí. Preto je nutné rezervovať si pobyt vo wellnesse vopred.

Návštevný poriadok wellnessu:

1. V celom priestore wellnessu je zakázané fajčiť a konzumovať liehoviny.

2. Do priestoru wellnessu je zakázané nosiť sklenené predmety.

3. V priestoroch sáun a vírivky je zakázané konzumovať jedlo aj nápoje.

4. Po vstupe do priestoru wellnessu sa vyzujte, v celom priestore sa pohybujete bosí alebo v čistých kúpacích šlapkách.

5. Oblečenie a osobné veci si odložte do skrinky v šatni.

6. Pri vstupe dostane každý návštevník plachtu. Pri používaní vlastnej bielizne musí byť táto pri každej návšteve čistá.

7. Pred vstupom do sáun a vírivky sa dôkladne (aj s použitím mydla) osprchujte v sprche v šatni.

8. Vo fínskej saune ležíte alebo sedíte na lavici, na ktorú ste si rozprestreli plachtu alebo sa plachtou prekryjete. V parnej saune si na lavicu môžete dať malý uterák alebo si ju osprchujete sprchou. Plachtu si tiež rozprestriete na kreslo v odpočivárni. Zabezpečí sa tak hygienický štandard používania sáun a odpočivárne.

9. Pri vstupe do vírivky môžete mať oblečené plavky.

10. Pobyt vo wellnesse je na vlastnú zodpovednosť. Deti sem majú vstup povolený len za prítomnosti dospelej osoby.

11. Návštevník je povinný dodržiavať návštevný poriadok a riadiť sa pokynmi personálu.

12. Návšteva wellnessu je zakázaná osobám, ktoré trpia zjavnými príznakmi infekčného ochorenia (teplotou, zápalom horných dýchacích ciest, kašľom, začervenanými spojivkami, malátnosťou, bolesťou hlavy, hnisajúcimi alebo krvácajúcimi ranami a pod.). Taktiež majú vstup zakázný osoby, ktoré su bacilonosičmi črevných chorôb alebo rodinný príslušníci nakazenej osoby, ktorá trpí infekčnou chorobou. Vstup je tiež zakázaný podnapitým osobám.

13. Návštevníci by sa mali správať korektne k ostatným návštevníkom a prispievať k dodržiavaniu vysokej hygienickej a spoločenskej úrovne saunovania. Preto je tiež v priestoroch sáun a odpočivárne zakázané telefonovať, aby sa ostatným návštevníkom umožnilo nerušene relaxovať.

14. Pri odchode z wellnessu dá návštevník použité plachty do koša na bielizeň, ktorý je umiestnený v šatni.