Uvoľnite sa pri dokonalej masáži

Masáž patrí k najstarším liečebným prostriedkom v dejinách ľudstva. Dokáže zmierniť bolesť pohybového aparátu, uvoľniť svalové napätie a rozprúdiť krvný obeh aj lymfu. Nepôsobí však len na naše telo, ale aj psychiku.

Klasická masáž

Je základom všetkých masáži, aktivuje celkový krvný a lymfatický obeh, ktorý následne zlepšuje okysličenie organizmu. Zlepšuje prekrvenie pokožky, podkožia, svalov, pomáha uvoľňovať stuhnuté a bolestivé svaly a podieľa sa na lepšom vyplavovaní odpadových látok z organizmu.

Celotelová masáž

Masáž nôh, chrbta, rúk, hrudníka a tváre.

Klasická masáž + mäkké techniky

Tlaková masáž, ktorá pôsobením na reflexné body v okolí krčnej chrbtice uvoľňuje svalstvo. Klient to pociťuje prílivom tepla do tela. Terapia je veľmi účinná pri uvoľňovaní blokád chrbtice, bolestiach hlavy, migrénach, nespavosti a odstraňovaní celkového napätia a stresu. Pri masáži sa nepoužíva žiaden olej. Účinok terapie sa zvyšuje s klasickou masážou chrbta.

Lymfodrenážna masáž

Urýchľuje čistenie organizmu, pomáha mu zbaviť sa škodlivín a vylúčiť ich z tela preč. Lymfatický systém sa podobá krvnému obehu. Je dôležitou súčasťou imunitného systému. Po celom tele zbiera a zhromažďuje škodliviny a odpadové látky a odvádza ich z tela von pomocou obličiek.

Havajská masáž Lomi-lomi

Lomi – „milujúce ruky“ je charakteristická dlhými plynulými ťahmi dlaňami a celou plochou predlaktí s využitím váhy a ťažiska tela. Táto jemná masážna technika navodzuje pocit objatia a ochrany a tým odstraňuje napätie a blokády. Umožňuje maximálne možnú relaxáciu na fyzickej, emočnej, mentálnej i spirituálnej úrovni. Odporúča sa pri strese a vyčerpanosti.

Ponúkame možnosť zakúpiť permanentku na 10 vstupov / 30 min. masáž v cene 130 eur.

Kontraindikácie masáží

Napíšte nám, kedy by ste radi prišli

Vyplňte, prosím, údaje v kontaktom formulári a my vás budeme spätne kontaktovať.

Prípadne nás môžete kontaktovať telefonicky na +421 907 915 484.